Internetowe Muzeum Regionalne Ziemi Prażmowskiej

Biblioteka Publiczna Gminy Prażmów otrzymała grant w Regionalnym Konkursie Grantowym w ramach programu ?Równać Szanse 2012? Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowanej przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. Dzięki otrzymanemu grantowi zostanie zrealizowany Projekt ?praprazmow.pl - Internetowe Muzeum Regionalne Ziemi Prażmowskiej?. Bezpośrednimi uczestnikami projektu jest młodzież z Gimnazjum Publicznego im. Izabeli i Bronisława Ryxów w Prażmowie oraz Publicznego Gimnazjum w Uwielinach. Zachęcamy wszystkich do tworzenia Internetowego Muzeum Regionalnego Ziemi Prażmowskiej. Jeśli posiadają Państwo przedmioty, archiwalne fotografie ukazujące Gminę Prażmów w przeszłości i życie codzienne jej mieszkańców lub chcieliby się Państwo podzielić wspomnieniami prosimy o kontakt.

Wszelkie materiały przeznaczone do eksponowania prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Lub osobiście dostarczyć do Biblioteki Publicznej Gminy Prażmów w Prażmowie ul. F.Ryxa 72 oraz Filii w Woli Prażmowskiej ul. Główna 57. Istnieje możliwość skanowania i fotografowania pamiątek w Bibliotece.

Wszystkim , którzy przyczynią się do wzbogacenia strony naszego muzeum serdecznie dziękujemy.