Relacja z ferii w bibliotece

Przez całe ferie nasza biblioteka wraz z Przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich, organizowała zajęcia dla dzieci.       Z użyciem igieł i nici powstały piękne wyszywanki w kształcie owoców, zwierząt i walentynkowych serduszek. Dzieci nauczyły się pracy na szydełku, przyszywania guzików, szycia oraz składania pudełeczek i czapek z papieru. Pani Ania pokazała na wzór wiele swoich ręcznie wykonanych prac, które stały się dla dzieci wzorem przy wykonywaniu swoich plastycznych dzieł. Czas uprzyjemniała nam lektura, quizy i zagadki. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ferii w Bibliotece Publicznej Gminy Prażmów w Prażmowie na naszym bibliotecznym Facebooku.

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie siedzą

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą, buty i w budynku

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą, ludzie jedzą, tabela, w budynku i jedzenie